OTI Europa ASEC (ASEC SA) i Bravilor Bonamat na Targach Paliw 2018

25/05/2018

W dniach 9-11 maja 2018 r., w Warszawie, odbyły się Międzynarodowe Targi STACJA PALIW. Wydarzenie organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych jest miejscem prezentacji najnowocześniejszych trendów handlowych i technologicznych oraz szeregu usług dodatkowych dostępnych na stacjach.

Firma Bravilor Bonamat producent szerokiej gamy urządzeń do przygotowywania napojów, zaprezentował jeden z pierwszych w historii targów kawomat typu table top z możliwością płacenia kartą zbliżeniową.

Pionierskie urządzenie Esprecious 21L, oferujące dokonanie transakcji bezgotówkowej, wykorzystuje terminal płatniczy firmy OTI Europa ASEC (ASEC SA) Saturn 6500 (otiMetry).

Doskonale znany w świecie vendingu, samoobsługowy terminal płatniczy Saturn 6500, w kolorze zielonym,  jest kompletnym rozwiązaniem do obsługi płatności zbliżeniowymi kartami płatniczymi stworzonym dla maszyn vendingowych i innych automatów sprzedających, w których pobierane są opłaty.

„Zamontowanie terminala płatniczego w naszych urządzeniach jest krokiem milowym w świecie kawomatów desktopowych. Zostaje skrócony czas transakcji, gdyż nie ma potrzeby stania w kolejce do kasy, co może mieć bezpośrednie przełażenie na zwiększenie sprzedaży w np. sieci stacji paliw” – komentuje Tomasz Kubiak Commercial Manager Bravilor Polska.

Integratorem technicznym projektu jest firma ES Cointech, a pośrednikiem płatności (acquirerem) Polskie ePłatności.

Zaprezentowany kawomat wyposażony był również w czytnik kodów kreskowych.

Firma OTI Europa ASEC  (ASEC S.A.) przewiduje, że obszar urządzeń typu table top w zakresie maszyn samoobsługowych, będzie się bardzo dynamicznie rozwijał w najbliższych latach.